Usługi

Specjalizujemy się przede wszystkim w pracach związanych z wykończeniem wnętrz, jednak w naszej szerokiej ofercie mogą Państwo odnaleźć również wszelkiego rodzaju inne roboty i usługi związane z dziedziną szeroko rozumianej branży budowlanej. Wykonujemy wszelkiego rodzaju systemy dekoracyjne.
Naszym Klientom oferujemy fachową i specjalistyczną pomoc w zakresie:

SYSTEMY DEKORACYJNE

Systemy dekoracyjne

REMONTY, MODERNIZACJA I RENOWACJA WNĘTRZ

Remonty, modernizacja i renowacja wnętrz

Aranżacja i przebudowa pomieszczeń

Aranżacja i przebudowa pomieszczeń

Adaptacja poddaszy

Adaptacja poddaszy

Usuwanie wszelkiego rodzaju usterek

Usuwanie wszelkiego rodzaju usterek

Dodatkowo służymy radą w doborze odpowiednich materiałów i technologii, a także podsuwamy pomysły jak zagospodarować i zaadaptować wnętrza i budynki, by wydobyć z nich niepowtarzalny charakter i piękno, oraz sprawić, by były wygodne i funkcjonalne. Realizujemy również gotowe projekty pracowni architektonicznych i biur projektowych.

Nasza firma współpracuje ze specjalistami z branży pokrewnych budownictwu, a także z biurami projektowymi. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom najszerszy możliwy wachlarz usług budowlanych i innych nieodłącznie z nimi związanych, a tym samym sprawić, że każdy remont czy przebudowa przebiegną sprawnie, a wszystkie prace będą wykonywane rzetelnie i odpowiedzialnie przez wykwalifikowanych specjalistów.

Prace naszej firmy obejmują budynki mieszkalne i zarówno mieszkania, osiedla jak i domy jednorodzinne, a także wnętrza użytkowe przeznaczone pod sklepy, biura, magazyny czy miejsca wypoczynku.

Realizujemy zlecenia osób prywatnych, a także firm i innych instytucji.

Pracujemy wykorzystując zarówno materiały własne, jak i te powierzone nam przez zleceniodawcę, oferując przy tym możliwość doradztwa w doborze, a także zakup i transport materiałów w naszym zakresie.

Głównym zadaniem naszej firmy, jakie każdego dnia staramy się realizować, jest kompleksowa obsługa oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, poczynając od fazy uzgodnień i projektu, poprzez wykonawstwo i wykończenie, aż do końcowego dopracowania wykonania oraz montażu poszczególnych elementów wyposażenia.

Zapraszamy do współpracy