O firmie

Nasza firma jest nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem, świadczącym usługi remontowo-budowlane głównie na terenie Podhala jak i na terenie całej Polski.

Naszą domeną jest łączenie tradycji z nowoczesnymi inspiracjami!

Nasza firma jest nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, świadczącym usługi remontowo-budowlane głównie na terenie województwa małopolskiego jak i na terenie całej Polski. Naszą domeną jest łączenie tradycji z nowoczesnymi inspiracjami!

Specjalizujemy się w pracach związanych z wykończeniem wnętrz, jednak w naszej szerokiej ofercie mogą Państwo odnaleźć również wszelkiego rodzaju inne roboty i usługi związane z dziedziną szeroko rozumianej branży budowlanej. Wykonujemy wszelkiego rodzaju systemy dekoracyjne, efekty rustykalne, glinki weneckie, zmywalne sytemy natryskowe itp.

Nasza FIRMA została nagrodzona
Certyfikatem Marka Tatrzańska 2017!

Marka Tatrzańska to lokalny certyfikat jakości ustanowiony przez Starostwo Powiatowe w Zakopanem. Przyznawana jest wyjątkowym usługom, produktom, inicjatywom, ale też szczególnym dla regionu tatrzańskiego ludziom, którzy sprawiają, że połączenie tradycji z nowoczesnością staje się możliwie.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy
do skrzystania z naszych usług.